Aanmelden

Vergeten?
24 september 2016
2 14:30 uur Mix B
 
Rianne Spriensma
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Wia Drijfhout
Aleida Westra
 
2 16:30 uur Meisjes C
 
Rianne Hammenga
 
2 18:30 uur Dames 2
 
Reint-Jan Spriensma
 
1 oktober 2016
1 14:30 uur Mix C
 
 
2 14:30 uur Mix B
 
Reint-Jan Spriensma
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Judith Harmsen
Aleida Westra
 
2 16:30 uur Meisjes C
 
Leonie Spriensma
 
1 18:30 uur Dames 1
 
Harm Spriensma
Christiaan Heidema
 
2 18:30 uur Dames 2
 
Sjaco Jager
 
5 november 2016
2 14:30 uur Mix B
 
Tina Reitsema
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Wia Drijfhout
Aleida Westra
 
2 16:30 uur Meisjes C
 
Leonie Spriensma
 
2 18:30 uur Dames 2
 
Reint-Jan Spriensma
 
19 november 2016
1 14:30 uur Mix C
 
Rianne Spriensma
 
2 14:30 uur Mix B
 
Wia Drijfhout
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Judith Harmsen
Aleida Westra
 
Annie Pieltjes
Christa Ellen
2 16:30 uur Meisjes C
 
Geert Hammenga
 
2 18:30 uur Dames 2
 
Reint-Jan Spriensma
 
26 november 2016
1 14:30 uur Mix C
 
Tina Reitsema
 
2 14:30 uur Mix B
 
Reint-Jan Spriensma
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Wia Drijfhout
Judith Harmsen
 
Sanne Tuinstra
2 16:30 uur Meisjes C
 
Leonie Spriensma
 
1 18:30 uur Dames 1
 
Harm Spriensma
 
Klaas Verbree
10 december 2016
1 14:30 uur Mix C
 
Sjaco Jager
 
2 14:30 uur Mix B
 
Reint-Jan Spriensma
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Wia Drijfhout
Aleida Westra
 
Annegreeth Mulder
2 16:30 uur Meisjes C
 
Rianne Hammenga
 
1 18:30 uur Dames 1
 
Harm Spriensma
Christiaan Heidema
 
21 januari 2017
2 14:30 uur Mix B
 
Reint-Jan Spriensma
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Judith Harmsen
Aleida Westra
 
Esmee Vegt
1 18:30 uur Dames 1
 
Harm Spriensma
Christiaan Heidema
 
Robert van Dijken
2 18:30 uur Dames 2
 
Sjaco Jager
 
4 februari 2017
2 14:30 uur Mix B
 
Tina Reitsema
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Wia Drijfhout
Aleida Westra
 
1 18:30 uur Dames 1
 
Harm Spriensma
Christiaan Heidema
 
2 18:30 uur Dames 2
 
Sjaco Jager
 
4 maart 2017
1 14:30 uur Mix C
 
Rianne Spriensma
 
2 14:30 uur Mix B
 
Reint-Jan Spriensma
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Judith Harmsen
Rianne Hammenga
 
Sanne Tuinstra
1 18:30 uur Dames 1
 
Harm Spriensma
Christiaan Heidema
 
Klaas Verbree
2 18:30 uur Dames 2
 
Sjaco Jager
 
25 maart 2017
1 14:30 uur Mix C
 
Christiaan Heidema
 
2 14:30 uur Mix B
 
Tina Reitsema
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Wia Drijfhout
Aleida Westra
 
Annie Pieltjes
Christa Ellen
2 16:30 uur Meisjes C
 
Geert Hammenga
 
1 18:30 uur Dames 1
 
Harm Spriensma
Christiaan Heidema
 
Robert van Dijken
2 18:30 uur Dames 2
 
Reint-Jan Spriensma
 
7 oktober 2017
1 14:30 uur Heren 2
 
Rianne Spriensma
 
2 14:30 uur Meisjes A
 
Reint-Jan Spriensma
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Wia Drijfhout
Rianne Hammenga
 
Esmee Vegt
11 november 2017
1 14:30 uur Heren 2
 
Rianne Spriensma
 
2 14:30 uur Meisjes A
 
Reint-Jan Spriensma
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Willie Reit
 
Esmee Vegt
2 16:30 uur Mix B
 
Aleida Westra
 
1 18:30 uur Dames 1
 
Harm Spriensma
Christiaan Heidema
 
Klaas Verbree
2 18:30 uur Dames 2
 
Sjaco Jager
 
18 november 2017
1 14:30 uur Heren 2
 
Tina Reitsema
 
2 14:30 uur Meisjes A
 
Reint-Jan Spriensma
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Wia Drijfhout
Rianne Hammenga
 
Jasper Hofman
Gerben Weening
2 16:30 uur Mix B
 
Leonie Spriensma
 
2 18:30 uur Dames 2
 
Sjaco Jager
 
2 december 2017
2 14:30 uur Meisjes A
 
Geert Hammenga
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Wia Drijfhout
Judith Harmsen
 
Lydia Verbree
Famke Weening
2 16:30 uur Mix B
 
Rianne Spriensma
 
1 18:30 uur Dames 1
 
Harm Spriensma
Christiaan Heidema
 
2 18:30 uur Dames 2
 
Tina Reitsema
 
16 december 2017
1 14:30 uur Heren 2
 
Christiaan Heidema
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Auke Vonck
 
Robert van Dijken
2 18:30 uur Dames 2
 
Reint-Jan Spriensma
 
13 januari 2018
2 14:30 uur Meisjes A
 
Geert Hammenga
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Judith Harmsen
Rianne Hammenga
 
Esmee Vegt
2 16:30 uur Mix B
 
Leonie Spriensma
 
1 18:30 uur Dames 1
 
Harm Spriensma
Christiaan Heidema
 
Klaas Verbree
2 18:30 uur Dames 2
 
Reint-Jan Spriensma
 
27 januari 2018
1 14:30 uur Heren 2
 
Rianne Spriensma
 
2 14:30 uur Meisjes A
 
Reint-Jan Spriensma
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Wia Drijfhout
Aleida Westra
 
Hilgert Bos
2 16:30 uur Mix B
 
Leonie Spriensma
 
1 18:30 uur Dames 1
 
Harm Spriensma
Christiaan Heidema
 
Robert van Dijken
10 februari 2018
1 14:30 uur Heren 2
 
Reint-Jan Spriensma
 
2 14:30 uur Meisjes A
 
Tina Reitsema
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Wia Drijfhout
Judith Harmsen
 
2 16:30 uur Mix B
 
Leonie Spriensma
 
1 18:30 uur Dames 1
 
Harm Spriensma
Christiaan Heidema
 
2 18:30 uur Dames 2
 
Sjaco Jager
 
17 maart 2018
1 14:30 uur Heren 2
 
Rianne Spriensma
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Judith Harmsen
Rianne Hammenga
 
Han Meuleman
Jasper Hofman
2 16:30 uur Mix B
 
Leonie Spriensma
 
1 18:30 uur Dames 1
 
Harm Spriensma
Christiaan Heidema
 
2 18:30 uur Dames 2
 
Reint-Jan Spriensma
 
7 april 2018
1 14:30 uur Heren 2
 
Reint-Jan Spriensma
 
1 18:30 uur Dames 1
 
Harm Spriensma
Christiaan Heidema
 
Klaas Verbree
2 18:30 uur Dames 2
 
Sjaco Jager
 
21 april 2018
1 14:30 uur Heren 2
 
Reint-Jan Spriensma
 
2 14:30 uur Meisjes A
 
Judith Harmsen
 
1 16:30 uur Heren 1
 
Wia Drijfhout
Aleida Westra
 
2 16:30 uur Mix B
 
Leonie Spriensma
 
1 18:30 uur Dames 1
 
Harm Spriensma
Christiaan Heidema
 
Robert van Dijken
2 18:30 uur Dames 2
 
Sjaco Jager
 
29 september 2018
1 14:30 uur Heren 2
 
Reint-Jan Spriensma
 
2 14:30 uur Meisjes A
 
Tina Reitsema
 
2 16:30 uur Mix B
 
Geert Hammenga
 
1 18:30 uur Dames 1
 
Harm Spriensma
 
Sanne Tuinstra
13 oktober 2018
1 14:30 uur Heren 2
 
Reint-Jan Spriensma
 
2 16:30 uur Mix B
 
Marit Heidema
 
1 18:30 uur Dames 1
 
Christiaan Heidema
 
Hilgert Bos
2 18:30 uur Dames 2
 
Sjaco Jager
 
10 november 2018
1 14:30 uur Heren 1
 
Wia Drijfhout
Rianne Hammenga
 
2 14:30 uur Meisjes A
 
Tina Reitsema
 
1 16:30 uur Heren 2
 
Reint-Jan Spriensma
 
2 18:30 uur Dames 2
 
Geert Hammenga
 

Onze sponsoren